Njoftimet Premium

Shitja e Audi në Shqipëri

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike, e gatshme per cdo lloj prove ABS, ESP, SRS, Radio CD MP3, e. Konsum minimal, disponoj edhe 4 goma te reja rezerve te perfshira n. Kavajë
E shitur
super ne gjendje me tavan xhami 1.4 nafte Durrës
E shitur
U shit Audi A2, viti 2002, klima tronik, computer bordi, AIRBAG, ABS, ESP, 4 goma te reja, xhama psqyra elektrike, 2 celsa, etj makin perfek. ardhur me. 20.03.2016 nga Bologna Ita. cmimi 3200. Fier
E shitur

Shitja e Audi në qytete të tjera