Njoftimet Premium

Shitja e Audi në Shqipëri

Shitet audi a2; Ose nderrohet me benz 2001 e larte + diference nga ana ime ne varesi te makine Lushnjë
E shitur
Shitet Audi A2, viti 2002, klima tronik, computer bordi, AIRBAG, ABS, ESP, 4 goma te reja, xhama psqyra elektrike, 2 celsa, etj makin perfek. ardhur me. 20.03.2016 nga Bologna Ita. cmimi 3300. Fier
E shitur
SHITET AUDI A2 VITI 2001 1.4 ME NAFTE 3200 EU. MAKINE ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE Tiranë
E shitur
SHITET AUDI A2 VITI 2001 1.4 ME NATFE 3200 EU. MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE Tiranë
E shitur
SHITET AUDI A2 1.4 TDI VITI 2001 3200 EU. MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE Tiranë
E shitur
Shitet ose ndrrohet me motorr Tiranë
E shitur
Makina ne gjendje shum te m. cmimi i padiskutushem Tiranë
E shitur
Makina eshte me dodan te paguar Durrës
E shitur
Audi A2 1.4TDi 3 pistona, shum ekonom. Ka klima dixhitale, airbag, abs, esp, xhama psqyra elektrike, 2 celsa, komandim me pult letra te pahuara deri ne shkurt te 2017 makina eshte ne gjendj. Fier
E shitur
audi a2 me dogane ne gjendje te mire; ; ; cmimi 2500 euro i diskutueshem Durrës
E shitur
Shitet audi a2 1.4naft vit prodhimi 2001 dokumenta te paguara deri ne shkurt te 2017 hapie me pult, klima Fier
E shitur
Shitet Audi A2 nafte 1.3 viti 2002 i sapo ardhur me dogane te paguar cmimi 3000 euro Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike, eshte 1. 4 benzine, me dokumenta te paguara deri ne mars 2017, e shes ose nderr Gjirokastër
E shitur
Audi A2 1.4TDi 3 pistona, shum ekonomik i porsaardhur nga Italia, me dogane te pagu. Ka klima dixhitale, airbag, abs, esp, goma te katra te reja, disqe alumini, makina eshte ne gjendje shum t. Fier
E shitur
Audi A2; 1.2 nafte TDI JESHILE; Kamio manuale; DRITA KSENON; DISQE ALUMIN; CMIMI NEGOCIUSHEM Vlorë
E shitur
Audi a2 1.4 naf. Ne gjendje shume te mire gjenerike dhe motorri. Makina shitet jo per trege. Eshte e ardhur nga Gjerman. Ka dhe nje pal disqe alumini me gjith goma rezerve 17 i Tiranë
E shitur
AUDI A2; VITI 2004; NAFTE 1.4; KAMBIO MANUALE; DOGAN E PAGUAR; N GJENDJE PERFEKTE Shkodër
E shitur
Audi A2 dies. 1.4 viti 2002. Ne gjendje shum te mi. E ardhur nga Gjermania Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, makine shume ekonomike, medokumenta shqiprar Gjirokastër
E shitur
Audi A2 diesel 1.4. Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe elektri. E blere dhe e perdorur ne Itali, ndersa ne Shqiperi eshte perdorur per vetem 1 v Elbasan
E shitur

Shitja e Audi në qytete të tjera