Njoftimet Premium

Shitja e Audi në Shqipëri

Audi eshte ne gjendje te mire makina gjende ne kosov mund te kontaktoni ne numrin viber; ne qdo koh; + 386 49 214 990 ose + 383 49 214 990 Tiranë
1€
Audi viti 2009 naft 2.0 esht bler me 0 km aktualisht ka 172 km sa po ka ardhur esht full full me ekstrat opsionet te gjitha cmimi 11500 euro Tiranë
8 800€
Okazion shitet audi ne gjendje super tapiceria marshin i kuq ne gjendje super 4 goma te reja me dogan te paguar per me teper tel Kavajë
2 500€
Audi A4 2.0 s-li. viti 2006. me naf. dy pale disqe dhe go. sa ka ardh nga germani. 0683257498 Tiranë
8 500€
Audi A4 1.9 TDI viti 2004 kamio automatike marshe ne timon kompjuter bordi navigator + 6 cd xhama elektrik abs esp disqe alumini + goma 70 % makina eshte super gjendje vaj filtra te sap. Durrës
3 400€
Audi A4 benzine 2.0 Tfsi km 158.000; ; Viti 2010; ; Full options si A4; ; Automat-tronic; ; Fener matrix xeno/bixeno; ; Quattro; ; Navi, dvd, aux, tel; ; Sensor gomash; ; Frena dore electric; ; Sendilje ngrohje/fryrj. Durrës
8 000€
Shitet audi a4 2.0tfsi benzin-gas quattro ne gjendje shume te mir. Impianti gazit prins me garanci dhe konsumi 100% ga. Kambio automatik. Sedilje lekure me ngrohje dhe levizje elektrike, pasqyr. Tiranë
11 800€
shitet audi a4 gjendje perfekte, shum i paster si makine, nuk ka nevoje per asnje sherbim, koalidimi ne korrik, ka 3 celsa, , goma te reja te sapo vena; ; ka konsum shum te ulet; ; jashte qyteti: 4.5. Durrës
3 500€
SHITET AUDI A4 2.0 TDI; ; - VITI 2005; ; - KAMBJO AUTOMATIKE; ; - KLIMA BIZONALE; ; - ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NENTOR 2019; ; - 180000 KILOMETRA; ; - CMIMI: 3600 EURO I DISKUTUESHEM; ; - NR: + 355 69. Tiranë
3 600€
I diskutueshëm
Makina eshte blere ne gjermani ne korrik 2017. Eshte perdorur vetem nga nje perso. Sherbimet i ka ber te audi ne tr ku i ka te shenuara ne libreze te gjitha sherbime. Vajrat dhe filtrat i jan. Vlorë
14 500€
I diskutueshëm
Audi A4 PREMIUM Benzin 2.0 viti 2010 ne gjendje te shkelqye. (Ideal per impjant gazi) e sapo ardhur dhe targuar, taksat per 1 vi. Makina eshte shume e mbajtur dhe e paster brenda dhe jasht, T. Fier
9 500€
I diskutueshëm
Viti: 2005; ; Kilometrazhi: 177000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
4 000€
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 150000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
7 700€
Viti: 2006; ; Kilometrazhi: 190000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
7 000€
Viti: 2005; ; Kilometrazhi: 220000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
4 200€
Viti: 2014; ; Kilometrazhi: 180000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Maqedoni
16 800€
Viti: 1999; ; Kilometrazhi: 250000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Durrës
1 600€
Viti: 2009; ; Kilometrazhi: 170000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
11 000€
I diskutueshëm
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 180000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
7 500€
I diskutueshëm
Viti: 2007; ; Kilometrazhi: 120000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
7 200€

Shitja e Audi në qytete të tjera