Njoftimet Premium

Shitja e Audi në Shqipëri

Audi A2, viti 2002, 1.4 nafte; Makina eshte gati per cdo lloj prove Tiranë
E shitur
Audi 1.4 benzine ne gjendje shume te mire i sapo ardhur nga zvic. tavan xhami cli. doga. disqe alumi. S line fullll Tiranë
E shitur
Makin ekonomike Lushnjë
E shitur
Me te gjiths sherbimet e bera me letra te paguara per 1 vit Tiranë
E shitur
Audi 1.4 nafte vit prodhimi 2003 i sapo erdhur nga jashte nuk ka punuar ne shqiperi ne gjendje te shkelqyer motorrike xhenerike dhe estetike 142000 km, teper ekonomike kosumi 4 litra per 100km. Korçë
E shitur
Kam per te shitur nje audi a2 viti 2002, 1.4 nafte ne gjendje te shkelqyer i sapo ardhur nga Ital. Dogane te pagua Tiranë
E shitur
shitet audi A2 ne gjendie prefekte motorrike dhe xheneri. me klima kseno airbeg abs makina eshte perdorur vetem nga njeperson qe ne blerje per her te pa. shitet ose ndrrohet + /- diference. Elbasan
E shitur
Audi A2 1.4 benzi. 173.000km Durrës
E shitur
Shitet Makina; ; Audi A2; ; 1.2 Nafte; ; Automatike; ; !35.000 Km; ; Viti i Prodhimit: 2003 Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfekte me dokumenta te paguara deti ne gusht 2017. Motorr nafte 1.4, konsum 4.5litra/100. Te gjitha sherbimet e kryer; Cmimi 2700 i padiskutueshem Tiranë
E shitur
Makina ne gjendje shum te mir klima sedilje me ngrohje sherbime te sapo bera goma te reja cmimi i diskutueshem Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfekte, klima, sedilje me ngrohje, goma te reja, sherbime te sapo bera, per me shum kontaktoni ne nr e telefonit + 355 69 587 7577 Tiranë
E shitur
Shitet Audi A2. Me letra te rregullta dhe te paguara deri ne 2017. Kryer te gjitha sherbimet motorrike dhe xheneri. Ne gjendje perfekte pu. Me kondicioner, 4 + 1 dy Tiranë
E shitur
E sapo ardhur ne gjendje shume te mire si motorrike dhe gjenerike Durrës
E shitur
Shes audi a2 i sa po ardhur shum i mbajtur ska nevoj per as gje i sapo targuar letrat per 1 vit shum e paster si nga mren dhe jash goma te reja 1.4 nafte Shum ekonomike vetem 3400 eur. 0684230549 Tiranë
E shitur
Shitet per arsye mos perdorimi audi A2 benzin 1.4 viti prodhimit 2002 makina eshte ne gjendie prefekte motorrike dhe xhenerike pak kohe ka qe ka ardhur nga italia 15 dit e targuar me targ. Elbasan
E shitur
Audi a 2 shitet per arsyje mos perdorimi shum ekonom. vti 2001. shite 3000; Me pak diskuti; Audit i sapo prer te gjitha dokomendat; ; ; Kilometrat i shihni vet te krosko. shum ekonomik 4 itr. Tiranë
E shitur
Shitet audi a2; Ose nderrohet me benz 2001 e larte + diference nga ana ime ne varesi te makine Lushnjë
E shitur
Shitet Audi A2, viti 2002, klima tronik, computer bordi, AIRBAG, ABS, ESP, 4 goma te reja, xhama psqyra elektrike, 2 celsa, etj makin perfek. ardhur me. 20.03.2016 nga Bologna Ita. cmimi 3300. Fier
E shitur
SHITET AUDI A2 VITI 2001 1.4 ME NAFTE 3200 EU. MAKINE ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE Tiranë
E shitur
SHITET AUDI A2 VITI 2001 1.4 ME NATFE 3200 EU. MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE Tiranë
E shitur

Shitja e Audi në qytete të tjera