Njoftimet Premium

Shitja e Audi në Shqipëri

Taksa kualidim dhe siguracjon te paguara per 1 vite; Full servis i sapo ber vaj filtra rrip faze makina nuk ka nevoj per azgje ngaana jua; E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli te. Durrës
4 300€
Shitet audi a4 me portobagazh kamjo automatike ne gjendje shum te mire me dokumenta te paguara Tiranë
4 500€
Shitet makine per arsyje rinovimi, motori 2.0, Nafte, kamio automatike, sedile lekure, me 7 (shtate) marrshe, letra te paguara deri ne qershor 2020, nje perdorues ne shqiperi, goma mbi 80% te reja. Durrës
5 700€
Per arsye pune 0692233858 Korçë
1 800€
Shitet Audi A4, motorr 2.0 naft quattro, viti 2008 super gjendje me sherbime te kryera e sapo ardhur nga italia me dogan te pagua. Makina sht e gatshme pr do lloj prove apo kontrolli nga an. Fier
1€
Kambio Automatike me 7 marshe, CD-Changer, Navi, Telefon me Bluetooth, Sensor parkimi, Durrës
1€
Audi A4 me motorr 2.0 TDI 8Valve 1 Alber, 140HP me kamio automatike 7 marsha para plus. Super gjendje motorrike gjenerike dhe estetike. Fener me lupa XenoBixeno, sensor parkimi, sedilje m. Shkodër
5 900€
Makina eshte e sapo ardhur nga zvicr. Makina eshte kamjo Automat 7G Multitroni. Eshte ne super gjendj. I sapo vendosur impinati i gazit dhe eshte super ekonomik. Ne gjendje perfekte si motorrik. Tiranë
5 799€
Shitet Audi A4 2.0 tfsi i 2011, n gjndje t shklqyer mekanike, motorike dhe estetik. Makina sht me taksa dhe siguracion t gjitha t paguara pr nj vi. e gatshme per cdo prov. Impiant gaz. Tiranë
11 900€
Audi a4 viti fundi 2008, 2.0 nafte, automat, 151 mi km me liber servisi mund ti kontrrolloni ku te doni, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike me ngrohje dhe me palosje, dritat auto, 2 celsa. Krujë
9 000€
Shitet AUDI A4 AVANT; LEKUR. ME TE GJITHA DOKUMENTAT E TARGA SHQIPTARE, tapiceri lekure, gjendje super te mire Durrës
1€
Audi A4 Avant Nafte (TDI) 2012-2016 Lift, me Kamio Automatike Multitronic ne gjendje Perfekt. Shume komode, e qete dhe ekonomik. Interier e Exterier shume i paste.; ; - Motor 2996 cc Tdi 204 K. Tiranë
15 500€
Audi A4 viti 2005 naft 2.0 sa po ka ardhur esht me dogan te paguar cmimi 4700 euro Tiranë
4 700€
Okazion vetem pak dit Shitet Audi A4 S-Line 2.7 nafte kamje automatike ne gjendje te mir (sa jan ber vaj + filtra + ferrota para mbrapa (ensor parkimi mbrapa, sensor shiu, sensor drite, m. Tiranë
5 600€
SHITET / NDERROHET AUDI A4 VITI I PRODHIMIT 09/2006-KILOMETRA 224386-KAMBIO AUTOMATIKE 7G/S-NAVIGATOR-LLAMBA XENON/BIXENON ORIGJINALE-SENSOR DRITASH-SENSOR SHIU-SENSOR PARKIMI-BAXHA XHAMI-SEDILJ. Tiranë
5 250€
Shes audi a4 me look S line fabrik. Makina esht me letra te prera dhe te gjitha sherbimet e ber. Makina ka aset sportiv, goma te reja dhe nuk ka nevoje per reklam. Kushdo qe esht i interesua. Tiranë
6 200€
Shitet Audi A4. Line fabrike me 167000 km origjinal. Makine eshte super ne gjendje dhe super ekonomik. Makina eshte ne te gjitha sherbimet e bera qe ju dimostrohet me faturat e sherbimev. Makine. Durrës
7 200€
Audi a4 viti fundi 2008, 2.0 nafte, automat, 151 mi km me liber servisi mund ti kontrrolloni ku te doni, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike me ngrohje dhe me palosje, dritat auto, 2 celsa. Krujë
8 400€
Audi a4 viti fundi 2008, 2.0 nafte, automat, 151 mi km me liber servisi mund ti kontrrolloni ku te doni, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike me ngrohje dhe me palosje, dritat auto, 2 celsa. Krujë
8 400€
Audi eshte ne gjendje te mire makina gjende ne kosov mund te kontaktoni ne numrin viber; ne qdo koh; + 386 49 214 990 ose + 383 49 214 990 Tiranë
1€

Shitja e Audi në qytete të tjera