Njoftimet Premium

Shitja e Audi në Shqipëri

me dogan te paguar e gacme per cdo lloj prove Durrës
E shitur
Shit audi a2 2002; Impajnt gazi stag montuar te Eltoni ne fushe kruje; Me 3 vite garanci me fatur; Sapotarguar; Ne gjendje perfekte; Klima; 4 xhama elektrik; Abs; Viber; App; 0695840365; SRS. Tiranë
E shitur
Okazi. Shitet Audi A2 ne gjendje perfekte me dogane te pagu. E gatshme per cdo lloj pro. Mbyllje Me antifurt me 2 celsa rezer. Cmimi 2600 Euro i diskutueshe Durrës
E shitur
Shitet Audi A2 Viti -2001; Makina esht ne gjendje perfekte si motorrike dhe xhenerike e gatshme per cdolloj prove Lushnjë
E shitur
E shitur
Audi A2 benzine 1.4 ne gjendje te mire motorike dhe xheneri. letra deri ne prill 2018.ndrohet me mercedes E220 naft Gjirokastër
E shitur
Shes Audi a2 ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera dhe te shenuara ne librin e shebimeve me klima me letra te paguara deri ne fund te viti. makina eshte 1.4 naft eshte shu. Tiranë
E shitur
Shes makine audi a2 be gjendje shume te mire viti 2002-2003 ne krah te kunde. Cmimi I diskutueshem Tiranë
E shitur
Audi 1.4 nafte ne gjendje shum te m. i mbajtur mir xhenerike motorri. Clima funksionale kilometrat 163 m. Goma te reja + dis. Dogan e paguar gati per tar. Cmimi diskutush Durrës
E shitur
Kam per te shitur 2 audi a 2 ne gjendje te shkelqyer me disqe, condicioner, radio. makinat jane me dog te pagu. Nr 00393804669492 Tiranë
E shitur
Audi A2 ne gjendje shume te mire, 1.4 nafte shume ekonomik 4.5-5 L / 100km ne qytet, 3 L interurbane; e 2002 142 mije km Tiranë
E shitur
AUDI A2 1.4 TDi, i ardhur nga Gjermani; ; VETURA POSEDON; Klimatronik dy zonale, nxemje ne sedile, xhamat me rrym, pasqyret me rrym, SENZORA PARKIMI, telefon, cd radio, PANORAM, libra t. Kukës
E shitur
Shes Audi A2; Benzin Gaz; Tapiceri lekure bezh; Kondicioner klima; Disqe alumini; Letra te paguara deri ne maj te 2018; Cmimi 3300 euro i diskutueshem Tiranë
E shitur
Me te gjitha sherbimet letrat e prera deri ne mars 2018.makina eshte ne gjendje shume te mire Tiranë
E shitur
Audi A2 1.4 Benzin-gaz (gazi I pa shenuar me dokumenta) 4 piston. Vetura eshte me 4 dyer 4 airbag, kondisioneri me klima, disje alumin origjinale, hapje mbyllje me telekoma. Makina esht. Elbasan
E shitur
Shitet audi A2 1.4 nafte shum ekonomik makina eshte me letra deri korrik makina eshte ne gjendje te mire si motorrike gjenerike makina eshte e gatshe per cdo lloje prove makina nk ka nevoje pe. Durrës
E shitur
Shes Audi A 2.Vite prodhimi 2002 Nafte 1 4 me kamio manua. Makina eshte ne gjendje te mire motorike, gjenerike dhe esteti. Makina ka ardhur nga Zvicerra dhe eshte me dogane te pagua Tiranë
E shitur
Shes Audi 1.4 nafte vit 2003 te sapoerdhur nga jashte nuk ka punuar asnje dite ne Shqiperi ne gjendje te shkelqyer motorrike xhenerike dhe estetike, bateri e re, pa asnje gervishtje si brenda dh. Tiranë
E shitur
OKAZION SAPO ARDH AUDI A2 1.4& nbsp; BENZIN& nbsp; VITI 2003 SUPER EKONOMIKE 3.5 L PER 100 KM NGJYRA E BARDH PANORAMA KOMPLET TAVANI SIPER& nbsp; & nbsp; SHUME E PASTER SI NG. Durrës
E shitur
Shitet Audi a2 1.4 naft me 3 pistona super ekonomike ne gjendje perfekte sherbime te bera vaj filtra goma 80 perqind te reja kondicioner sensor parkimi, nuk ka nevoj per asgje letrat per nje vi. Durrës
E shitur

Shitja e Audi në qytete të tjera