Njoftimet Premium

Shitja e Audi në Shqipëri

Shitet Audi A4, motorr 2.0 naft quattro, viti 2008 super gjendje me sherbime te kryera e sapo ardhur nga italia me dogan te pagu. Makina sht e gatshme pr do lloj prove apo kontrolli nga ana jua. Fier
1€
Shitet per arsye mosperdorim. Makina eshte ne gjendje te mir. Tiranë
2 950€
I diskutueshëm
Audi A4 2.0 tfsi benzine full 4x4 i diskutushem Tiranë
13 500€
Audi a4 2.4 benzin gaz makina esht ne gjendje shum te mire si motorr kamio dhe nga jash. me marshe n timon perde origjinale dhe shum opsione tjera Kavajë
1€
SHITET / NDERROHET AUDI A4 KILOMETRA 223000 KAMBIO Manuale 6 + 1 marsha- SENSOR DRITASH-SENSOR SHIU-SEDILJE ME FRYRJE-KLIMA A/C-PILOT AUTOMAT-XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE-MBYLLJE QENDRORE- SISTE. Tiranë
3 999€
I diskutueshëm
audi A4 nafte viti 2001 me letra te paguara deri ne shkurt 2020 ne gjendje shum te mire motorike dhe xheneri. shitet per arsye mos perdorimi cmimi 2600 euro Tiranë
2 600€
Makina ka 260000 km Origjinale, goma te reja te gjitha sherbimet e bera dhe me siguracion full kas. Eshte ne gjendje perfekte dhe e gatshme per cdo pro. Faleminderit Tiranë
7 700€
Shitet Audi A4 viti 2005 me motorr 2.0 Benzine ( jo TFSI ) motorr i thjeshte qe behet 100% me g. Makina ka kambio automatike 7 marsha para plus R, (7G Tronic) Makina eshte ne nje super gjendj. Durrës
4 800€
Viti 2015 km 58000 audi a4 nafte Full optional Tiranë
18 500€
Audi A4 2.0 Benzin viti 2010 Full option S Line MARSHE TIMON PILOT AUTOMATIK NAVI BAXHA XHAMI KOMANDO TIMON DRITAT KSENO BI KSENO FENER ME PIKA CLIMA TRONIC XHAMA ELEKTRIK PASQYRA ELEKTRIKE NGROFJ. Tiranë
10 700€
Makina eshte ne gjendje te perkry. Shume ekonomi. Kambio automatike tronik, clima bizone, sedilje me ngrohje et Tiranë
3 499€
Audi A4 1.8T benzin ga. Gasi i shenuar ne leje qarkulli. Makina i ka te gjitha sherbimet e mundsh. Para 6 muajsh i kam ber te gjitha sherbimet 850 dhe 4 goma te re. Vaji i nderruar para 2. Sarandë
3 800€
A4 automat full optional Durrës
18 900€
Shitet makina Audi A4 2003 motorri 1.9 nafte manual 210000 km shum ekonomike 4.5 l/100 km ne autostrade, sherbime sapo te kryera vaj filtra, set rrip faze + pomp uji, disqe, amortizator, letra. Tiranë
2 700€
Audi A4 2.0cc nafte automat tiptronic me letra shqiptare te gjitha sherbimet e bera I gatshem per zdo lloji prove makina eshte ne gjendje perfekte motorike xhenerike estetike etj I gatshem per zhd. Tiranë
12 600€
Audi A4 2.7cc Nafte automa. origjinale me letra per nje vite te gjitha sherbimet e bera ne gjendje perfekte motorike xhenerike estetike etj I gatshem per zhdo lloji prove gjithashtu kemi makina t. Tiranë
5 599€
AUDI A4 S-LINE AVANT SPORTBACK 2.0 TDI; -VITI PRODHIMIT 12/2005 MODEL 2006; -FACELIFT; -EURO 4; -189000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH TUV; - KAMBIO MANUALE; -CHROMEPAKET; -SPORTBACK; -S-LIN. Tiranë
5 200€
Audi A4 2.0TDI; I sapoardhur nga Italia; Me dogane te paguar; Nentor 2008; Kamio automatike; 2 celsa; Ne gjendje perfekte; Gati per targa Fier
7 700€
Audi A4 2.0TDI; I sapoardhur nga Italia; Me dogane te paguar; Kamio automatike; Fenera dhe stopa me led; Navigator; Aux; Sedilje me ngrohje; Sensor parkimi para e mbrapa; Pilot automat; 3 celsa. Fier
1€
Audi A4 2.0 TDI (2016) sport - Diesel - Automatic; 190 hp - 150.688 km origjinale ardhur nga Belgji. pa dogane Durrës
16 500€

Shitja e Audi në qytete të tjera