Njoftimet Premium

Shitja e Audi në Shqipëri

Shitet makine Audi A2. Makina eshte ne gjendje shume te mire sic shikohet ehe ne fo. Disponon xhama elektrik, klima, esp, abs, s. salloni lekure ngjyre bex. Disqe alumi. Makina esht. Elbasan
E shitur
Shes Audi A2 1.4 Nafte TDI Viti 2001 ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike, makina ka dhe 4 goma rezerve me disqe Alumini; 069 533 3777 Tiranë
E shitur
Shes audi a2 1.4 nafte kamjo manuale me letra te pagura cmimi 2000 euro diskutueshem Tiranë
E shitur
Shes Audi a2 super gjendje manuale letra te sapobera 1.4 nuk shpenzon fare vaj filtra te gjitha te nderrua. 0682009801 3500 Mije leke diskutohet eshte krah angl. shitet per arsye emigrimi Tiranë
E shitur
Shes makine eshte super gjendje krah anglez nafte manual letra te sapobera eshte deri me date 1 jan. 2700eur diskutohet Tiranë
E shitur
OKAZION Audi A2 1.4 Benzin-sherbimet e sapo bera kandileta baderi siguracioni i sapo pagur makina super 4 piston. Vetura eshte me 4 dyer 4 airbag, kondisioneri me klima, disje alumi. Tiranë
E shitur
Audi A2 nafte 1.2 kamio e kthyer nga automatike ne kamio manuale, targim i ri, sherbimet e bera, ne gjendje shume te mire Tiranë
E shitur
Manu. 1.4 benzi. Brenda eshte leku. Jane per tu paguar taksat dhe siguracione Tiranë
E shitur
Audi A2. Line 1.4 diesel t. 2001; Makina full option hapje xhami siper navigator Dvd sedilje lekure fener kseno xhama te zi origjin. Makina eshte e ardhur nga italia gjtha sherbimet i jan. Shkodër
E shitur
Shes Audi A2 1, 4 Benzin Ne gjendie te mire, Qmimi i diskutushem Tiranë
E shitur
me dogan te paguar e gacme per cdo lloj prove Durrës
E shitur
Shit audi a2 2002; Impajnt gazi stag montuar te Eltoni ne fushe kruje; Me 3 vite garanci me fatur; Sapotarguar; Ne gjendje perfekte; Klima; 4 xhama elektrik; Abs; Viber; App; 0695840365; SRS. Tiranë
E shitur
Okazi. Shitet Audi A2 ne gjendje perfekte me dogane te pagu. E gatshme per cdo lloj pro. Mbyllje Me antifurt me 2 celsa rezer. Cmimi 2600 Euro i diskutueshe Durrës
E shitur
Shitet Audi A2 Viti -2001; Makina esht ne gjendje perfekte si motorrike dhe xhenerike e gatshme per cdolloj prove Lushnjë
E shitur
E shitur
Audi A2 benzine 1.4 ne gjendje te mire motorike dhe xheneri. letra deri ne prill 2018.ndrohet me mercedes E220 naft Gjirokastër
E shitur
Shes Audi a2 ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera dhe te shenuara ne librin e shebimeve me klima me letra te paguara deri ne fund te viti. makina eshte 1.4 naft eshte shu. Tiranë
E shitur
Shes makine audi a2 be gjendje shume te mire viti 2002-2003 ne krah te kunde. Cmimi I diskutueshem Tiranë
E shitur
Audi 1.4 nafte ne gjendje shum te m. i mbajtur mir xhenerike motorri. Clima funksionale kilometrat 163 m. Goma te reja + dis. Dogan e paguar gati per tar. Cmimi diskutush Durrës
E shitur
Kam per te shitur 2 audi a 2 ne gjendje te shkelqyer me disqe, condicioner, radio. makinat jane me dog te pagu. Nr 00393804669492 Tiranë
E shitur

Shitja e Audi në qytete të tjera