Njoftimet Premium

Shitja e Audi në Shqipëri

Whatsup 0692909299 Tiranë
2 950€
Shitet audi a2. nafte 1.4. shume ekonomi. drita kseno. pasqyrat me buto. me sensore parkimi para dhe mbrap. kondicione (lima. tavani dhe traret anesore sapo jane ber (apiceria. makina k. Tiranë
2 500€
Audi A2 2005 160.000 2900 euro Tiranë
2 900€
Viti: 2002; ; Kilometrazhi: 147000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Fier
2 300€
Viti: 2002; ; Kilometrazhi: 110000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
2 400€
Viti: 2001; ; Kilometrazhi: 150000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
2 600€
I diskutueshëm
Shitet audi a2 1.4 nafte Tiranë
E shitur
E shitur
Audi A2, 1.4 TDI kamjo manuale, klima, goma te reja, sherbime te bera, dokumentat te paguara deri ne Nentor 2020 Gjirokastër
E shitur
Shitet audi 1.4 nafte me dokumenta deri 2020 Vlorë
E shitur
Shitet Audi A2 viti 2002 1.4 nafte makina eshte ne gjendje shume te mire sherbimet I ka te bera shitet per arsye mos perdorimi cmimi 1200 Fier
E shitur
Shitet Audi A2 viti 2002 1.4 nafte makina eshte ne gjendje shume te mire sherbimet I ka te bera shitet per arsye mos perdorimi cmimi 1200 Fier
E shitur
Shitet makin ekonomike audi A2 viti 2001 1.4 naft; Letrat te paguara deri ne 27dhjetor 2017 Lushnjë
E shitur
Shitet makin ekonomike audi A2 viti 2001 1.4 naft; Letrat te paguara deri ne 27dhjetor 2017 Lushnjë
E shitur
Shitet audi a2. nafte 1.4. shume ekonom. drita ksen. pasqyrat me but. me sensore parkimi para dhe mbra. kondicione (lim. tavani dhe traret anesore sapo jane ber (apiceri. makina ka edh. Tiranë
E shitur
AUDI A2; 1.4 Nafte; Viti 2004; I sapo ardhur nga Italia me Dogane te Paguar; Me xhama te zi origjinal; Kondicioner Klima; Me liber sherbimesh; Disqe alumini; 4 goma te reja; 2 elesa; Te gjith. Durrës
E shitur
Shes audi a2 1.4 nafte shum ekonomike ne gjendje te mire motorike e gjenerike letrat i ka deri ne gusht te ketij viti bej nderrim vetem me bmw 320 Tiranë
E shitur
audi a2 1.4 naft t gjitha sherbimet e kryera per me shum info 0696296087 Tiranë
E shitur
Audi A2 viti prodhimit 2002 me dogan te paguar e porsa ardhur e paperdorur ne shqiperi kambjo manuale makina eshte e paster ne gjendje teknike dhe motorrike te mire me sherbime te kryera Bulqizë
E shitur
Shitet audi a2 1.4 nafte letrat te sapobera, krah Anglez ose nderrohet me nje makine me pportobaga. Makina ndodhet ne Tiran Tiranë
E shitur

Shitja e Audi. Historia e markës

Audi

Marka Audi nuk ka nevojë për reklama të tepruara, sepse ky prodhues i makinave gjermane nga Ingolstadi ka qenë flamurtari i industrisë së makinave botërore për shumë dekada. Edhe pse kompania ka kaluar kohë të vështira, sot ajo prodhon makina që shiten në më shumë se njëqind vende të botës.

Automjeti i markës Audi përfaqëson në vetvete një mjet transporti cilësor dhe të besueshëm, që miliona njerëz në mbarë botën preferojnë. Kompania i kushton shumë vëmendje jo vetëm pajisjeve teknike të automjeteve të saj, por edhe pamjes së jashtme të tyre dhe komoditetit të pasagjerëve. Automjetet Audi kanë forma të buta aerodinamike, por, në të njëjtën kohë, në to ndjehet forca dhe fuqia që ju lejojnë të ndiheni të sigurt në çdo situatë.

Gama e modeleve Audi është aq e gjerë, sa edhe shoferi më me pretendime do të mund të zgjedhë makinën që përmbush të gjithë kërkesat e tij. Këto mund të jenë makina të vogla të qytetit, modelet business class, crossovers kompakt dhe me madhësi të plotë si dhe makina universale për zotëruesit e familjeve të mëdha. Kurse tifozët e shpejtësive të larta do të pëlqejnë automobilat sportivë të viteve 30, veturat me tavan të hapshëm, veturat dydyershe, modelet sportive dhe, natyrisht, supermakinat. Me një linjë të tillë të shumëllojshme mund të mburren jo të gjithë gjigantët e industrisë globale të automobilëve.

Shitja e Audit në Shqipëri

Audi

Tregu i automjeteve në Shqipëri aktualisht po përjeton një periudhë lulëzimi. Shoferët kanë filluar të tregojnë interes në marka të ndryshme dhe të kërkojnë modelin më të përshtatshëm për veten e tyre. Shqiptarët janë vlerësues të shkëlqyeshëm të makinave cilësore dhe të fuqishme, duke lejuar zhvillimin e shpejtësisë së lartë. Edhe pse vendi nuk ka sheshe të mëdha, banorët e tij duan të arrijnë në destinacionin e udhëtimit të tyre sa më shpejt që të jetë e mundur. Pikërisht, për shoferë të tillë makinat e markës Audi janë zgjedhja ideale.

Makinat e kësaj marke janë kaq të besueshme, saqë nuk është frikë të bësh një udhëtim në serpentina malore dhe në pjesë të rrezikshme rrugësh. Jo më kot janë në gjendje t'i rezistojnë testeve të shumta të përplasjeve, duke treguar në to disa nga rezultatet më të larta. Me këto makina mund të bëni udhëtime të gjata, pa u shqetësuar se ky mjet transporti nuk do t’ju kthejë më në shtëpi.

Nëse dëshironi të blini Audi, atëherë në site-in tonë mund të gjeni një seri të tërë ofertash të mrekullueshme. Shitësit vënë informacionin më të plotë në lidhje me makinën e tyre dhe karakteristikat e saj, gjë që ju lejon të krijoni opinionin tuaj për të. Njoftimet përditësohen çdo ditë, kështu që nuk mund të shqetësoheni: makina e ëndrrave do të gjendet në kohën më të shkurtër të mundshme.

Shitja e automjeteve të përdorura në Shqipëri

Audi

Me makinat e përdorura të markës Audi, blerësit kanë absolutisht marrëdhënie tjetër, sesa me markat e tjera. Dhe jo më kot, sepse Audi kryesonte në klasifikimin e automjeteve më të mira të përdorura, duke lënë prapa prodhuesit më me emër të automjeteve.

Dhe kjo nuk është një surprizë, sepse prodhuesit e mjeteve të transportit, me vëmendje maksimale, studiojnë procesin e prodhimit, duke filluar nga zgjedhja e furnizuesve të komponentëve dhe duke përfunduar me kontroll të vazhdueshëm të cilësisë në linjat e tyre të montimit. Edhe detajet më të vogla kontrollohen me kujdes nga departamenti i cilësisë, kështu që kompania mund të garantojë nivelin e lartë dhe besueshmërinë e produkteve që prodhon. Prandaj, ju mund ta konsideroni blerjen e një makine Audi të përdorur si një bashkëpunim afatgjatë dhe një investim të mirë të kursimeve tuaja.

Shitja e Audi në qytete të tjera