Njoftimet Premium

Shitja e Audi 80 në Shqipëri

Shitet Audi 80 i vitit 1993, ne gjendje te mire mekanike dhe xheneri. Me letra dhe siguracion deri ne mars 2020 Tiranë
1 100€
Shitet Audi 80 i vitit 1992, ne gjendje funksionale te gjitha si xhama + pasqyra elektrike, kondicion. shume i mirembajtur dhe ekonom. me 500 leke gaz pershkon 100. Taksat dhe siguracion. Tiranë
1 000€
I diskutueshëm
Shitet audi 80 1.9 me portobagazh, kondicioner xhama elektrik e. mimi i diskutushm Gjirokastër
E shitur
Makina ndodhet ne Fushe Arrez Puke cmimi i fundit 1 milion lek me dokumenta te rregullta Pukë
E shitur
E shitur
Audi 80 i vitit 1983 1.6 turbo diesel ne gjendje pune shum i mbajtur, pa letra i cregjistruar Durrës
E shitur
Makina super gjendje Lushnjë
E shitur
Shitet audi 80 1.9tdi ne Gjendje shume te mire me dokumenta te paguara 20 tetor me sherbime te kryera bateri te r. cmimi pak i diskutueshem Korçë
E shitur
Shitet audi 80 viti i prodhimit 1989.Motori 1.6 turbo naf. Me sherbime te sapo be. E gatshme per cdo lloj pro. Me dokumenta te rregullta deri ne Janar 2019.Tel 0685955180.Cmim1200 Kukës
E shitur
shes audi 80 1.6 nafte ne gjendje shum te mir esht i gatshem per qdo lloj prove Tiranë
E shitur
Letra te sa po prera per 1 vit Durrës
E shitur
Shes audi 80 gaz benzin makina esht ne gjendje te mi. vegem dh gomina te para mund te doj esht shum ekonomike makina esht kabratot ndizet direkt ne gaz ska nevoj per benzi. 650 mi lek pak. Fier
E shitur
Shitet audi 80 i vitit 1994 i mirembajtur ne gjendje pune te shkelqyer me letra te paguara; ; Cmimi 90.000 i diskutueshem Tiranë
E shitur
shitet me letra deri ne maj 2018 Shkodër
E shitur
Shitet audi 80 viti 1993 shitet per arsye mos perdorimi me letra deri 20 tetor 2018 servise te bera bateri te re uji antifrize goma 16 85 / abs ac muzik mp3 xhama elektrik Korçë
E shitur

Audi 80 ─ është një makinë legjendare që zgjati 30 vite, mbijetoi 4 breza dhe gjendet ende në rrugët e Evropës. Paraardhësi i Audi 80 (modeli Audi F103) filloi të prodhohet në vitin 1966. Në vitet 1972-1973, u krijua gjenerata e parë Audi 80 B1, e cila shiti 1.1 milion kopje. Brezi i dytë B2 del në vitin 1978, ata krijuan 1.68 milionë kopje. I krijuar në vitin 1986, gjenerata e tretë B3 kishte një trup të galvanizuar plotësisht. Kompania gjermane gjithsej prodhoi 1.62 milion kopje të B3. Makina B4 del në 1991, seriozisht mjaft e modernizuar. Dizajnerët gjermanë morën një numër përmirësimesh në pezullimin, motorët, transmetimet dhe kështu me radhë. Nga viti 1991 deri në vitin 1996 janë prodhuar 1.09 milion kopje të B4. Në 1996, prodhimi B4 ndalet dhe me të përfundon historia e të gjithë familjes së Audi 80.

Audi 80 general form
Audi 80 back view
Audi 80 side view

Shitja e Audi në qytete të tjera