Njoftimet Premium

Shitja e Audi 200 në Shqipëri

Shitet polo 1.9 naft shum ekonomik ne gjendje shum te mir me te gjitha sherbimet e bera me letra der ne korrik 2020 cmimi 2300 euro nr 0697304014 Tiranë
E shitur
Japim makina me qera Tiranë
E shitur
Shes ose nderoj mjetin me goma n super gjendje Fier
E shitur
Shitet per arsye mos perdorimi makina eshte ne Xhendje perfekte me letra te prera me clime, mimi 3300 Evro pak I diskutushem? Ju lutem vetem telefonata serjoze Tiranë
E shitur
E shitur
Shitet step per fitnes per palester shum pak i perdorur Tiranë
E shitur

Makina është një version i lartë i modelit Audi 100. Krahasuar me modelin 100, brendësia e Audi 200 përdor materiale më të mira përfundimi dhe elementë shtesë që ishin të pranishëm që e bënin makinën më të rehatshme në përdorim. Audi 200 ishte e pajisur me motorë më të fuqishëm dhe disa modifikime kishin të gjitha rrotat aktive. Makina gjithashtu përdori zhvillime të avancuara të sigurisë. Versioni i parë i Audi 200 goditi tregun në fund të vitit 1979. Makina u krijua në bazë të Audi 100 (C2). Menaxhmenti i kompanisë vendosi të lëshojë versionin më të lartë të modelit 100 për shkak të faktit se konkurrenca me prodhuesit e tjerë të makinave gjermane ishte intensifikuar. Audi kishte nevojë të ofronte zgjidhje të avancuara në segmentet premium dhe të biznesit.

Audi 200 general form
Audi 200 back view
Audi 200 side view

Shitja e Audi në qytete të tjera