Njoftimet Premium

Shitja e Audi 100 në Shqipëri

shes klysh sharri rrac e paste behen shum te medhenj agersisht 80 kg Lushnjë
E shitur
Shitet pompa e lavazhit e sapo ardhur nga gjermaniane gjendje shume te m. mona fazshitet per arsye mos pordorim Kukës
E shitur
Okazion shiten dy; karroca per vetura; me cmim te arsyeshem Sarandë
E shitur
Makina esht shum e mbajtur dhe e shes per arsyje se nuk jetoj me ne Shqipe. Ose bej ndrrim me nje makin me targa Kosova. + 38763544290 ne ket. Me viber dhe whacap munde te me kontakto. Vlorë
E shitur
Ne gjendje shum te mire, me letra te rregullt Tiranë
E shitur
Goma te reja australiane cilesi shum e mire numra te ndryshme sportive duke filluar nga nr 15 deri tek numri 22 me cmime me tmira ne shqiperi i gjeni vetem tek ne Tiranë
E shitur

Audi 100 është një familje e makinave të klasës së biznesit gjermane që janë prodhuar nga Audi AG nga viti 1968 deri më 1994. Mbledhur kryesisht në Gjermani, kishte një makinë me rrota të përparme dhe planin me rrota të të gjitha rrotës. Audi 100 u prodhua me sedan, coupe, hatchback dhe station vagon. Pasardhësi i makinës ishte Audi A6. Salloni Audi 100 - i rehatshëm dhe i gjerë. Në pjesën e pasme të shtratit mund të strehojë 4 persona me peshë normale. Sedilet janë mjaft të rehatshme. Sedilja e shoferit ka një rregullim shtesë të lartësisë. Izolimi i zhurmës është i mirë, kështu që tingujt e motorit brenda kabinës janë pothuajse të panjohura. Paneli është informativ, ka një numër të mjaftueshëm kontrollesh. Kjo është një makinë që ka fituar reputacion të të qenit i padiskutueshëm, i besueshëm dhe i lirë për të ruajtur.

Audi 100 general form
Audi 100 back view
Audi 100 side view

Shitja e Audi në qytete të tjera