Shitja e Audi në Shqipëri

OKAZION: Audi Q7 S.LINE 3.0 TDI-Quattro esa po ardhur me dogane te paguar, full option te gjitha opsionet funksionale komand bordi ne timon+marshe tronik, nevikator sensor parkingu para dhe mbrapa... Tiranë
1€
AUDI A5 2.7TDI S Line; •viti fund 2008; •kambio automatike; •pilot automatik; •klima; •cd player,bagazhier 6cd; •sensor shiu,sensor dritash; •drita Led; •pasqyra me palosje; •sedilje me fryrje;... Tiranë
9 499€
Audi a3 sportback, viti fundi 2005, 2.0 TDI, automat, marsha tek timoni , bord kompjuterik, limitator shpejtesie, clima dixhitale, 6 airbag, abs, esp, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike me... Krujë
5 000€
AUDI S3 Quattro S tronic; •viti fund 2014; •kambio automatike+F1; •300 kuaj fuqi; •pilot automatik; •tavan xhami; •audio system BANG&OLUFSEN; •navigator,klima,bluetooth,dvd,cd player,memory... Tiranë
22 900€
Audi a4 viti fundi 2008, 2.0 nafte, automat, 151 mi km me liber servisi mund ti kontrrolloni ku te doni, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike me ngrohje dhe me palosje, dritat auto,2 celsa,... Krujë
8 400€
Audi a4 viti fundi 2008, 2.0 nafte, automat, 151 mi km me liber servisi mund ti kontrrolloni ku te doni, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike me ngrohje dhe me palosje, dritat auto, 2 celsa,... Krujë
8 400€
Audi 2.7 nafte Durrës
8 000€
Audi eshte ne gjendje te mire makina gjende ne kosov mund te kontaktoni ne numrin viber ; ne qdo koh; +386 49 214 990 ose +383 49 214 990; Tiranë
1€
Audi A3 2010 Sportback 1.6 benzin gaz automatike.Impianti i sapovendosur me garanci punon 100% ne gaz.144000 km origjinale.Sediljet me ngrohje,pilot automatik,sensor parkimi para dhe mbrapa,klima... Durrës
7 200€
Audi A5 S-Line nga fabrika,2.0 tdi 177hp ,160.000 km origjinale ,vetem nje pronar,shume e paster nga brenda dhe jashte,te gjitha sherbimet e kryera ne kohe,letrat e paguara deri ne nentor 2019.; ; 069... Lushnjë
17 500€
Audi S4 quattro ose 4x4 2010 ; 169 mij km origjinale me liber sherbimi ku servisi fundit daton ne 27.04.2018; 3.0 TFSI; Makina ka ardhur nga Zvicra; Ka Xhama te zi origjinal ; Bixenon dhe levizje... Elbasan
18 000€
Audi a3 sportback, viti fundi 2005, 2.0 TDI, automat, plus minus tek timoni, bord kompjuterik, limitator shpejtesie, clima dixhitale, 6 airbag, abs, esp, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike dhe... Krujë
5 300€
AUDI A5 2.7 TDI (Naft) COPE VP 2008 Dispono Liber Sherbimesh Krom Line Fener Bi Xenon dhe Led Drita Mjergulle Sinjale te Pasqyrat Disqe alumin 19 me Goma 100 % te Rea Kompjuter Bordi Pilot... Elbasan
10 000€
Shitet Audi A6 2.0 tdi i vitit 2005 ne gjendje te shkelqyer 6+r marsha makina esht shum e mbajtur me disqe te 2012 me dokomenta deri ne fund te shtatorit 2019 Tiranë
4 500€
makina eshte ne gjendje tip top. cdo sevis esht bere ne servise te licensuar servisi fundit i esht bere para nji jave. makina eshte e pajisur me gova vere dhe dimri edhe disqe vere dhe dimri.... Tiranë
18 500€
SHITET AUDI A3 2.000 S LINE ME 6+1 MARSHE VITI 2005 DALUR NE QARKULLIM NE 2008 I SAPO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGAN TE PAGUAR GJENDJA E MAKINES MOTORRIKE XHENERIKE ESHT PREFEKTE SKA NEVOJ PER ASGJE E... Kavajë
4 500€
Audi A4 1.9 TDI viti 2004 kamio automatike marshe ne timon kompjuter bordi navigator + 6 cd xhama elektrik abs esp disqe alumini + goma 70 % makina eshte super gjendje vaj filtra te sapo... Durrës
3 400€
Shitet Audi A 3 2 tdi nafte kamio automat ngjyra e zeze , makina eshte ne super gjendje , shume e mbajtur edhe shume e mire , te gjitha opsionet full per vitin e prodhimit qe eshte , xhamat e zinj... Tiranë
5 500€
-Audi A8 quattro motor 4.0 NAFTE Viti 2004 -Makina eshte me sherbime te rregullta -Kambio Motor ne Gjendje Perfekte, -Dopjo Klima Ftohje-Ngrohje,Ndezje Start\Stop -Sistem I muzikes-BOSSE... Tiranë
5 500€
Makina eshte e sapo arrdhur ne Shqiperi. Tiranë
9 900€

Filtri

Shitja e Audi. Historia e markës

Audi

Marka Audi nuk ka nevojë për reklama të tepruara, sepse ky prodhues i makinave gjermane nga Ingolstadi ka qenë flamurtari i industrisë së makinave botërore për shumë dekada. Edhe pse kompania ka kaluar kohë të vështira, sot ajo prodhon makina që shiten në më shumë se njëqind vende të botës.

Automjeti i markës Audi përfaqëson në vetvete një mjet transporti cilësor dhe të besueshëm, që miliona njerëz në mbarë botën preferojnë. Kompania i kushton shumë vëmendje jo vetëm pajisjeve teknike të automjeteve të saj, por edhe pamjes së jashtme të tyre dhe komoditetit të pasagjerëve. Automjetet Audi kanë forma të buta aerodinamike, por, në të njëjtën kohë, në to ndjehet forca dhe fuqia që ju lejojnë të ndiheni të sigurt në çdo situatë.

Gama e modeleve Audi është aq e gjerë, sa edhe shoferi më me pretendime do të mund të zgjedhë makinën që përmbush të gjithë kërkesat e tij. Këto mund të jenë makina të vogla të qytetit, modelet business class, crossovers kompakt dhe me madhësi të plotë si dhe makina universale për zotëruesit e familjeve të mëdha. Kurse tifozët e shpejtësive të larta do të pëlqejnë automobilat sportivë të viteve 30, veturat me tavan të hapshëm, veturat dydyershe, modelet sportive dhe, natyrisht, supermakinat. Me një linjë të tillë të shumëllojshme mund të mburren jo të gjithë gjigantët e industrisë globale të automobilëve.

Shitja e Audit në Shqipëri

Audi

Tregu i automjeteve në Shqipëri aktualisht po përjeton një periudhë lulëzimi. Shoferët kanë filluar të tregojnë interes në marka të ndryshme dhe të kërkojnë modelin më të përshtatshëm për veten e tyre. Shqiptarët janë vlerësues të shkëlqyeshëm të makinave cilësore dhe të fuqishme, duke lejuar zhvillimin e shpejtësisë së lartë. Edhe pse vendi nuk ka sheshe të mëdha, banorët e tij duan të arrijnë në destinacionin e udhëtimit të tyre sa më shpejt që të jetë e mundur. Pikërisht, për shoferë të tillë makinat e markës Audi janë zgjedhja ideale.

Makinat e kësaj marke janë kaq të besueshme, saqë nuk është frikë të bësh një udhëtim në serpentina malore dhe në pjesë të rrezikshme rrugësh. Jo më kot janë në gjendje t'i rezistojnë testeve të shumta të përplasjeve, duke treguar në to disa nga rezultatet më të larta. Me këto makina mund të bëni udhëtime të gjata, pa u shqetësuar se ky mjet transporti nuk do t’ju kthejë më në shtëpi.

Nëse dëshironi të blini Audi, atëherë në site-in tonë mund të gjeni një seri të tërë ofertash të mrekullueshme. Shitësit vënë informacionin më të plotë në lidhje me makinën e tyre dhe karakteristikat e saj, gjë që ju lejon të krijoni opinionin tuaj për të. Njoftimet përditësohen çdo ditë, kështu që nuk mund të shqetësoheni: makina e ëndrrave do të gjendet në kohën më të shkurtër të mundshme.

Shitja e automjeteve të përdorura në Shqipëri

Audi

Me makinat e përdorura të markës Audi, blerësit kanë absolutisht marrëdhënie tjetër, sesa me markat e tjera. Dhe jo më kot, sepse Audi kryesonte në klasifikimin e automjeteve më të mira të përdorura, duke lënë prapa prodhuesit më me emër të automjeteve.

Dhe kjo nuk është një surprizë, sepse prodhuesit e mjeteve të transportit, me vëmendje maksimale, studiojnë procesin e prodhimit, duke filluar nga zgjedhja e furnizuesve të komponentëve dhe duke përfunduar me kontroll të vazhdueshëm të cilësisë në linjat e tyre të montimit. Edhe detajet më të vogla kontrollohen me kujdes nga departamenti i cilësisë, kështu që kompania mund të garantojë nivelin e lartë dhe besueshmërinë e produkteve që prodhon. Prandaj, ju mund ta konsideroni blerjen e një makine Audi të përdorur si një bashkëpunim afatgjatë dhe një investim të mirë të kursimeve tuaja.

Shitja e Audi në qytete të tjera