Njoftimet Premium

Shitja e Alfa Romeo Spider në Shqipëri

Makina eshte ne gjendje shume te mir. Vaj filtro te sapo ndruar. Te gjitha sherbimet e kryera ne gjerman. Kilometrat origjinale gomat ne gjendje shume te mi. Sallon lekure butona ne timo. Korçë
E shitur
Alfa Romeo Motorr Tspark 2000; Viti 1997 Limited Editi. Shitet edhe per pjese gjenerike dhe motorike ka edhe amplifikator, sallon lekur. Makina ka 1 vit eshte lene ne garazhd; Cmimi. Durrës
E shitur
Alfa romeo spaider 2000cc, kondisjoner, xhama elektrik, letra shqiptare der ne korik 2018.makina eshte e sapo targuar e ardhur nga italia, ne gjendje shume te mire xhenerike dhe mekanike Tiranë
E shitur
OKAZI. Shitet Alfa Romeo gtv series limited 2.0 T spark benzin + gaz impjanti gazit shenuar dhe ne leje te qarkullim. Dokomentat te paguara deri ne prill 2017. mundesi nderrimi me makine nafte Tiranë
E shitur
Alfa romeo spider cabrio me klim; Me targa te huaja gjindet ne Kosove; Shitet urgjent ne gjendje perfekte Kukës
E shitur
Letra Te paguara per Nje vi Fier
E shitur
Shitet Alfa Romeo 1.8 benzin 16 volv shum ekonomi. Makina disponon kondicioner, airbag, esp, xhama dhe pasqyra elektrike, disqe alumini, goma 80% e. Makina eshte ne gjendje shume te mir. Fier
E shitur
2000 me tgjitha sherbimet e bera; Pak i dis Fier
E shitur
1.8 benzine; 16 valv; te gjitha sherbimet; e bera Fier
E shitur
shitet alfa romeo spider kabriolet 1.8 benzin, me kondicioner me letra te prera deri ne shkurt te 2017. cmimi i diskutueshem ose nderrohet me makin tjet., , , , Tiranë
E shitur

Roadster Alfa Romeo Spider u prodhua nga kompania italiane Alfa Romeo nga viti 1966 deri në 2010. Janë tre gjenerata të kësaj makine. Spider i gjeneratës së parë u zbulua në Motor Show në Gjenevë në mars të vitit 1966. Kjo makinë ishte e pajisur me një motor benzinë me katër cilindra 1.6 litra me kapacitet 109 kuaj fuqi dhe një kuti shpejtësie mekanike me pesë marshe. Gjenerata e dytë e modelit Alfa Romeo Spider të u prezantua në vitin 1995. Dizajni dhe pajisjet teknike u ndryshuan plotësisht. Në konfigurimin standard të kësaj makinerie, klientët morën: tapiceri lëkure, ngritjet e xhamave elektrike dhe pasqyra elektrike me ngrohje. Gjenerata e tretë i roadster Spider është prodhuar nga viti 2006 deri në 2010, janë bërë gjithsej 12 488 vetura të tilla.

Forma e përgjithshme e Alfa Romeo Spider
Alfa Romeo Spider pamje anësore
Alfa Romeo Spider pamje e pasme

Shitja e Alfa Romeo në qytete të tjera