Njoftimet Premium

Shitja e Alfa Romeo MiTo në Shqipëri

Makina esht ne gjendje te mire motorrike dhe xheneri. sherbimet se fundmi Vaj, filtra, goma 80; Sallon stofe shum e paster me logo alfarome; Klima 2 zo. impiant muzike Bosse; Kompjuter bordi. Durrës
E shitur
Makina esht ne gjendje te mire motorrike dhe xheneri. sherbimet se fundmi Vaj, filtra, goma 80; Sallon stofe shum e paster me logo alfarome; Klima 2 zo. impiant muzike Bosse; Kompjuter bordi. Durrës
E shitur
Alfa Romeo 1.4 Benzin + Gaz; Viti prodhimit 2009; Ne gjendje perfekte; Cmimi 3999 euro; Cel: 0695434184 Fier
E shitur
Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera, 125.000km,; 1.4 benzine, eshte ne gjendje super te mir Tiranë
E shitur
Okazion shitet ose ndrohet me makin me kamjo automatike ne gjendje shume te mire servis i ber apsolut te kontrollohet nga blersi ku te doj eshte ne gjendje shume te mire goma te reja vaj filtr. Tiranë
E shitur
Shitet alfa romeo mito 1.4 turbo benzine shume e shpejte 180. Makina eshte ne gjendje perfekte pu. Per me teper 0685824384 CMIMI I DISKUTUESHE Tiranë
E shitur
Shes alfa romeo mito e posa ardhur nga zvicrra; Asht makin e bukur dhe shum e ruajtur; Me km te garantuara 150000; Makina gjindet ne kosov gjilan; Kon + 37744144779 vibee Tiranë
E shitur
Makina esht ne gjendje te shkelqyer, shum sportive dhe shum e fuqishme, 1.4 turbo/benzin 6 + R marsha 180 kuaj fuqi, dhe quadrifogli. cmimi pa dogan Elbasan
E shitur
Shitet dhe mundsi nderrimi Vlorë
E shitur
Makina e esht let me zero kilometra shitet per arsyje mos perdorimi Durrës
E shitur
Shitet alfa mito kupe, makina eshte e 2008 me 122.000 km, makina i ka te gjitha sherbimet e bera vaj filtra goma te reja1 jave ka qe ka hyre ne shqiperi, motorri shume ekonomik Vlorë
E shitur

Hatchback kompakt Alfa Romeo MiTo filloi të prodhohet në një fabrikë në qytetin italian të Torinos në vitin 2008. Kjo veturë u krijua në platformën e modelit Fiat Grande Punto dhe u shit vetëm me një karroceri me tre dyer. Emri MiTo u formua nga dy shkronjat e para të emrave të qyteteve Milano dhe Torino. MiTo ishte e pajisur me motorë benzine 1.4 litra, dhe gjithashtu edhe motorë turbodiesel me 1.3 litra dhe 1.6 litra. Që në fillim, kjo makinë u ofrua vetëm me një kuti shpejtësie mekanike, por më vonë u shfaqën versionet me një kuti robotike. Në vitin 2012, Alfa Romeo prezantoi versionin MiTo me një turbomotor benzinë me dy cilindra 0.9 litra me një kapacitet prej 85 deri në 105 kuaj fuqi. Prodhimi i Alfa Romeo MiTo përfundoi në korrik të vitit 2018.

Forma e përgjithshme e Alfa Romeo MiTo
Alfa Romeo MiTo pamje anësore
Alfa Romeo MiTo pamje e pasme

Shitja e Alfa Romeo në qytete të tjera