Njoftimet Premium

Shitja e Alfa Romeo GT në Shqipëri

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte jtd 16 valvola, gt, disegno bertone, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimit 12/2006, sallon lekure, klima, mbyllje qendrore, abs, asr. Tiranë
3 300€
Shitet makina n gjndje shum t mir pu. Me dokumenta t paguara deri n fillim t 2019. mimi me marrveshje Kavajë
E shitur
shitet alfa romeo gt e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar, e pa perdorur ne shqiperi, makina eshte ne gjendie shum te mire ska nevoi per sherbim; telefonata serioz Tiranë
E shitur
makina esht gati per dogan Tiranë
E shitur
Alfa romeo Gt full me navigato sport disqe alumini letra per 1 vit te preme ne gjendje shum te mire me shum info 0693422423 Durrës
E shitur
Makina esht ne gjendje shum te mire!! Tiranë
E shitur
Okazion alfa romeo gt 1.9 viti 2005 shum ekonomike dhe e shpejt 1-goma te reja, 4 amortizator te ri plus gominat, vaj dhe filtra te sapo nderruar, ngrohje sendilesh dhe fryrnesh, kamer para dh. Tiranë
E shitur
Alfa Romeo GT me 180mij km; Sedilje Lekure; Motor 1.9 nafte; Klima bizonale; Xhama te zi mbrapa origjinale; Me komanda ne timon CD mp3 radio sistem audio Bose; Disqe alumini sportive 18 shume t. Peqin
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mir Fier
E shitur
Eshte ne gjendje shum te mir nuk ka as nje porblem; Me letra te paguar me siguracjon me te gjitha ne rregull; Gomat te sapo ndruar Tiranë
E shitur
Alfa Romeo GT,; Serviset e Kryera, Ekran me dalje, Xenon, Full Leather, Dokumentat deri 2018; 206 000 km ne gjendje shum te mire; Tiranë
E shitur
shitet per arsye mosperdorimi okazion vetem per pak dit Shkodër
E shitur
Alfa Romeo gt 1.9 nafte gjendje shume e mire xhenerike motorrike, tapiceri lekure bezhe shum e past. sensor parki. 2000 euro i diskutueshem Tiranë
E shitur
Makina esht ne gjendje shum te mir mekanike dhe xhenerik. Makine esht version spor. Goma te reja, me letra te rregullta deri ne janar 2018. Cmimi 3800 EURO i diskutueshem ose mundsi nderrim Elbasan
E shitur
Mundesi nderrim. alfa eshte me letra Shkodër
E shitur

Alfa Romeo GT është një makinë sportive që ishte prodhuar nga kompania italiane Alfa Romeo që nga viti 2003. GT u prezantua në mars të vitit 2003 në Gjenevën Motor Show dhe makina doli në shitje në janar të vitit 2004. Për prodhimin e këtij modeli, platforma që është përdorur është 156 sedan. GT kishte rrota aktive para dhe ishte e pajisur me motorë benzine 1.8 TS (140 kuaj fuqi) dhe 2.0 JTS (165 kuaj fuqi), dhe më i fuqishmi ishte modifikimi me një motor V6 3.2 litër me një kapacitet 240 kuaj fuqi. Gjithashtu në GT instaluar një motor 1.9 JTD turbodiesel me një kapacitet 150 ose 170 kuaj fuqi. Kutia e shpejtësisë ishte mekanike ose robotike. Prodhimi i Alfa Romeo GT u ndërpre në vitin 2010. Janë prodhuar gjithsej 80.832 automjete të këtij modeli.

Forma e përgjithshme e Alfa Romeo GT
Alfa Romeo GT pamje anësore
Alfa Romeo GT pamje e pasme

Shitja e Alfa Romeo në qytete të tjera