Njoftimet Premium

Shitja e Alfa Romeo Giulietta në Shqipëri

Alfa Romeo Giulietta 2.0 diesel viti 2012, km 107000, Start& Stop, fener Bi-Xenon me autonivelues dhe larje, bluetooth, USB, kompiuter bordi, sejdile Quadrifoglio me ngrohje, 4 xhama elektrik. Durrës
8 500€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, start&stop, klima, kompiuter bordi, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux + usb + tel, drita xenon + led, xhama + pasqyra eklektrike, dy celesa et; ; NU. Tiranë
E shitur
Alfa Romeo Giulietta; Viti 2012; 135000 K; 140 Kuaj + 40 kuaj paketa stage 1; 4 goma Brigestone Turanza T005 te rej; Sedilje lekur; Navigato; Cruise Contro; Manuale 6 marsh; Nderuar ripi i faze. Tiranë
E shitur
Alfa Romeo Giulietta 2.0 Diesel Sport Line Manual 6 Marsha KM 113000 Viti 2012 Fener bi xenon Led Drita Mjegul. Disqe 18 goma 90% te reja, komanda ne timon, xhama elektrike, ndezja start +. Elbasan
E shitur
Shes Alfa Romeo ne gjendje perfekte shum ekonomike ne gjendje motorrike shum te mir sherbime te sa po bera Tiranë
E shitur
Shitet alfa romeo e sapo ardhur pa dogane, makine eshte me 39000 km origjinale, 1.4 benzine, full opsion Tiranë
E shitur
Shitet makine Alfha Romeo vetem 2 vjet e perdor. Gjendja perfek. Vetem me 37000 k. Karburanti gaz benzine nga fabrika jo e modikfikua. Motorr 1.4 turbo Tiranë
E shitur
Makina esht ne gjendje sh te mir e sa po ardhur esht naft 2mishe ka 6marsha sensor parkimi sensor shiu sensor dritash per cdo informacion kontaktoni ne kete. 0697561257 Berat
E shitur
Makina esht e re vetem 62 mij k. Goma te rej. Esht perfekte, ekonomike, luksoze, ,; Cmimi 15.000 i diskutuesh. Makina ndodhet ne Ital. Per info konta. 0685898194 Durrës
E shitur
Shes foristrade me timon Anglez 9000 euro, viti o prodh 2005, nafte me motor 2.1 naft Tiranë
E shitur
Makina e sapo ardhur nga jasht !! Ne gjendje shum te mire teknike !! Tiranë
E shitur
Shes Alfa Romeo Giulietta 2000cc nafte 170 kuaj fuqi, 73000 km me sherbime te vulosura tek fiati ose for; Super FULL OPTIONAL (start-stop, navigator, sensor parkimi, sedile lekure me ngrofj. Tiranë
E shitur
Shitet Alfa Romeo Gulietta; Viti 2012; 2.0 nafte; kamio manual. me sensor parkim. me opsion kur ndalon ne trafik fiket dhe ndizet sapo ju i vini marshi. makina eshte ne gjendje supe. Tiranë
E shitur
Shitet Alfa Romeo Gulietta; Viti Prodhimit 2012; 2.0 Nafte; Makina Eshte Me Dogane Te Paguar; cmimi 12000 euro ( i diskutueshem ); 0699799999 Tiranë
E shitur

Versioni modern i makinës kompakte Alfa Romeo Giulietta është prodhuar nga kompania italiane Alfa Romeo që nga viti 2010. Giulietta është ndërtuar në platformën Compact plotësisht të re dhe moderne, e cila u zhvillua nga specialistë të Fiat Group. Vlen të përmendet se kjo është gjenerata e tretë e Alfa Romeo Giulietta. Gjenerata e parë i këtij modeli u prezantua në vitin 1954 në Motor Show në Turin dhe u prodhua nga viti 1954 deri në 1965. Makinat e para u prodhuan me karroceri coupe të quajtur Giulietta Sprint. Në pranverën e vitit 1955, sedane Giulietta Berlina dolën në shitje dhe në vjeshtën e atij viti – kabriolete Giulietta Spider. Gjenerata e dytë Giulietta u prodhua nga viti 1977 deri në 1985. Ky model ishte prodhuar vetëm në sedan dhe ishte i njohur me emrin Giulietta Nuova.

Forma e përgjithshme e Alfa Romeo Giulietta
Alfa Romeo Giulietta pamje anësore
Alfa Romeo Giulietta pamje e pasme

Shitja e Alfa Romeo në qytete të tjera