Njoftimet Premium

Shitja e Acura në Shqipëri

Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove!; Vaj filtra te sapo ndruar!; Gomat jan 90%!; Makina esht e sapo targuar! Berat
E shitur
Disqe 20 dy t gjer mbrapa origjinale Durrës
E shitur
shiten klysh sharri rrac e paster rriten deri ne 80 kg Lushnjë
E shitur
Makina esht e gatshme per cdo lloj prove; Vaj filtra te sapo nderuar; Gomat jan 90%; Makina esht e sapo targuar Berat
E shitur
Shiten dy kompresor origjinal elektrik qe sherbejn per te fryre gomat e makines te ardhura nga zvicra te dyja te reja fare ne qese te paperdoru. 1 nga kompresoret esht bashk me shkume gome q. Durrës
E shitur
Shiten autobuza Heuliez gx 117; Automatik; prodhim francez; Viti 2002 me kondicjoner; Fuqia 154 / vellimi 5880; Ngjyra blu me te bardh; per me shume kontaktoni: + 355 69 634 3017 Tiranë
E shitur
KAMA ne gjendje perfekte me dekumenta per nje vite deri me 8.18; cmim I diskutueshem 0692889524 Pogradec
E shitur
E shitur
Pranojm dhe ndrrime ndodhemi ne elbasan pran nen stacionit elktrik bredashesh cmimet okzion me kesh duke filluar nga 1800 euro automatike manuale benzin gas si dhe naft per me sh. kontaktoni n. Elbasan
E shitur
CMIMET ME TE LIRA QE EKZISOJNE KUDO Korçë
E shitur
Me tre pistona motori, viti i prodhimit 1998, modeli neuson RD1902 pesha e ekskavatorit 2000 kg i shoqeruar me kove germimi dhe kove skrapate dhe rama alumini per ngjitje ne kamion ne gjendje t. Vlorë
E shitur
Cmimi i disketushem ne gjendje super Elbasan
E shitur
Disqe benzi c klas dy te gjer mbrapa bashk me goma Durrës
E shitur
Shiten dru plep dhe shelg Elbasan
E shitur

Shitja e Acura në qytete të tjera